Компанія Amazon Web Services — один із найпотужніших і найпоширеніших хмарних провайдерів у світі. Це перший візит представників компанії в Україну з початку повномасштабного вторгнення.

Зустріч, яку допомагав готувати підкомітет з питань регіонального економічного співробітництва і торгівлі Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, відбулася на платформі Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського (КПІ).

У заході взяли участь народні депутати України, державні посадовці, провідні підприємці, профільні бізнес-асоціації, які обговорити спільні дії задля розвитку хмарних технологій, цифрової трансформації та інновацій в Україні.

«Світ став надзвичайно динамічним, війна в Україні стимулює глобальний розвиток в усьому світі, — розповідає голова підкомітету з питань регіонального економічного співробітництва і торгівлі Комітету з питань економічного розвитку Олександр Маріковський. — Україна бореться за економічне зростання усіма можливими засобами. Об’єктивні фактори, які пов’язані з війною та ризиками інвестування в Україну, стримують наш розвиток та відновлення.

«Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!» — чудова цитата з «Аліси в Дивокраї», що відображає нашу теперішню реальність.

Те, що дозволить нам стати на ноги, відбудуватися, повіддавати борги, зміцнити наші кордони і посилити Україну та увесь демократичний світ, — продукти української IT-індустрії, інтегровані в глобальні ланцюги постачання.

Ми потребуємо потужних міжнародних партнерів для забезпечення неперервного технологічного розвитку, що стимулюється глобальними безпековими викликами, зокрема кіберзагрозами, інформаційними війнами та революційним розвитком AI.

Уже сьогодні на майданчиках DFNS2 обговорюватимемо з партнерами нашу взаємодію щодо розвитку технологічного та наукового парку розгалуженої інженерної інфраструктури. Кожен інженер зможе наближати нашу Перемогу та відновлення.

Я дуже вдячний компанії Amazon та її представникам за те, що вони приїхали й відвідали КПІ. Цей візит дуже важливий і показовий. Він засвідчує те, що найбільші технологічні компанії світу зацікавлені у співпраці з найкращим технічним закладом вищої освіти України!».

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.