Музей провів понад 2200 екскурсій, що дозволило залучити різноманітні аудиторії, зокрема учнів, родини та компанії друзів. Водночас фонди музею поповнилися на 1300 нових експонатів, а також було оцифровано понад 2000 предметів, що значно розширило доступність колекцій для широкого загалу.

2024 рік відзначався численними виставками, серед яких присвячена героям оборони Маріуполя, проєкт Стаса Жалобнюка, а також виставки стародруків і пам'яті Максима Кривцова.

Торік тут провели не одну тематичну подію, зокрема вечірнє театралізоване дійство «Чари кохання», ретро-вечірку «День студента в музеї», «Андріївські вечорниці в музеї», «Музейна майстерня Святого Миколая» та «Канікули в музеї», в рамках якого відбувалися квести, майстер-класи, інтерактивні екскурсії та інші активності.

З-поміж важливих культурних подій 2024-го в музеї відзначають щорічне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини», пошанування ікони Пресвятої Богородиці «Одигітрія Дорогобузька», всеукраїнську наукову конференцію «Культурна спадщина в умовах війни: виклики та стратегії», тематичний вечір «1000 днів війни. Моя історія». А також – повернення до фондів після тривалої реставрації картини Йозефа Менціни-Кжеша «Битва під Оршею».

Завдяки підтримці Українського культурного фонду музей завершив проєкт цифровізації, створивши новий сайт з покращеним функціоналом та інклюзивними можливостями.

Власне, 2025 рік обіцяє бути не менш захоплюючим, і музей запрошує всіх стежити за новинами та подіями.

За матеріалами Рівненської ОВА.