Найперше оновлювали автопарк і техніку, опановували нові знання та допомагали армії, розповідає голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.
Так, заклад отримав два нових автомобілі швидкої допомоги. Крім того, 271 водій опанував фах екстреного медичного техніка. Тобто вони не тільки керуватимуть автівкою, а й рятуватимуть життя. Водії оволоділи основами огляду постраждалого, правилами надання допомоги при невідкладних медичних станах, в екстремальних ситуаціях та в осередках катастроф.
Додатково оновили навчально-тренувальний відділ – закупили нові манекени та учбовий інвентар.
«Також із початку повномоштабного вторгнення працівники Центру зібрали та переказали на рахунки ЗСУ 9 мільйонів 780 тисяч гривень.
У планах на наступний рік – збільшення пунктів базування бригад у важкодоступних районах області, а саме у селі Зелена Кельменецького району», – каже посадовець.
Пресслужба Чернівецької обласної ради.