Футбол. Кубок країни. Матчі 1/8 фіналу. 30 жовтня.
«Десна» (Чернігів) — «Металург» (Запоріжжя). 1:1 (пенальті — 5:4). Голи: Мачуленко, 92 — Штурко, 108. Вилучено Коротецького («Металург», 110).
«Славутич» (Черкаси) — «Авангард» (Краматорськ). 1:0. Гол: Сангаре, 90+2 (у власні ворота). На 74-й хвилині Севідов («Авангард») не реалізував пенальті. Вилучено Обревка («Славутич», 74, фол останньої надії).
«Тернопіль» — «Ворскла» (Полтава). 1:1 (пенальті — 3:1). Голи: Богданов, 11 — Яхович, 54.
«Карпати» (Львів) — «Металіст» (Харків). 0:2. Голи: Гомез, 22, Моледо, 43. Вилучено Страшкевича («Карпати», 90+3).
Матч «Чорноморець» (Одеса) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) не відбувся. Через туман спроби гостей приземлитися в одеському аеропорту напередодні та в день гри завершилися невдачею.
Отже, до чвертьфіналу вийшли: «Десна», «Славутич», «Тернопіль», «Металіст». Раніше це також зробили «Шахтар» (Донецьк), «Нива» (Тернопіль) і «Динамо» (Київ).