Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 23 жовтня.

Група А. «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Реал Сосьєдад» (Іспанія, Сан-Себастьян). 1:0 (Мартінес, 2, автогол).
«Байєр» (Німеччина, Леверкузен) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 4:0. Голи: Кісслінг, 22, 72, Рольфес, 50 (п), Сем, 57.
«Байєр»: Лено, Донаті, Спагич (Волльшайд, 56), Топрак, Бениш, Рольфес, Джан, Кастро, Сем, Сон (Гегелер, 71), Кісслінг (Дердійок,76). Тренер — Самі Гююпя.
«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Гюбшман, Фернандо (Ілсіньо, 61), Коста, Тейшейра, Тайсон (Бернард, 46), Адріано (Феррейра, 78). Тренер — Мірча Луческу.
Рефері — Стефан Ланнуа (Франція).
Леверкузен. «БайАрена».      25 184 глядачі. 16 градусів.
Група В. «Галатасарай» (Туреччина, Стамбул) — «Копенгаген» (Данія). 3:1. «Реал» (Іспанія, Мадрид) — «Ювентус» (Італія, Турин). 2:1. «Реал» — 9, «Галатасарай» — 4, «Ювентус» — 2, «Копенгаген» — 1.
Група С. «Андерлехт» (Бельгія, Брюссель) — ПСЖ (Франція, Париж). 0:5. «Бенфіка» (Португалія, Лісабон) — «Олімпіакос» (Греція, Пірей). 1:1. ПСЖ — 9, «Олімпіакос» — 4, «Бенфіка» — 4, «Андерлехт» — 0.
Група D. ЦСКА (Росія, Москва) — «Манчестер Сіті» (Росія). 1:2. «Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Вікторія» (Чехія, Пльзень). 5:0. «Баварія» — 9, «Манчестер Сіті» — 6, ЦСКА — 3, «Вікторія» — 0.
У багатьох, мабуть, склалося враження, що «Шахтар» не готувався належним чином до цього поєдинку. Тому влаштував собі та своїм прихильникам такий головний біль, що його й аспірин не знімає. Навіть той всесвітньовідомий, котрий виробляють саме в Леверкузені.
Факт і те, що Луческу не вгадав зі складом. Хоча протягом стартового відрізка територіальною перевагою володів «Шахтар». Але насправді то була лише ілюзія. Господарі вправно застосовували зміну ритму, заманюючи донеччан до підготовлених пасток. На жаль, бразильська атака «Шахтаря» так і не показала потрібного класу. І насамперед тому, що оборона «Байєра» знала, як протидіяти позиційному нападу суперника. «Фармацевти» вміло в’язали «гірників», коли ті намагалися контратакувати.
У першому таймі німецька команда лише раз відзначилася взяттям воріт донеччан. Найпомітніший на полі Кісслінг вразив ціль ударом головою після передачі Донаті. Після перерви господарі запропонували швидкісну і потужну гру. План дій для них вдало написав молодий фінський тренер Гююпя. А футболісти зіграли точно за цим сценарієм: переконливо, добротно і сумлінно.
Протягом 15 хвилин «Байєр» забив ще два м’ячі: спершу Рольфес реалізував пенальті за фол Даріо Срни проти Кісслинга, а потім Сем скористався виходом сам на сам із П’ятовим. Після цього гра «Шахтаря» повністю розклеїлася. Справу довершив Кісслінг, котрий скористався черговою неузгодженістю донецької оборони.
Можливо, рефері інколи перегинав палицю. Особливо в епізоді з призначеним пенальті. Однак те, що об’єктивно підготовленіший суперник переконливо переграв «гірників», сумнівів не викликає...