Футбол. Кубок країни. Матчі 1/16 фіналу. 25 вересня. «Шахтар» (Свердловськ) — «Мир» (Горностаївка). 3:1. «Гірник» (Кривий Ріг) — «Десна» (Чернігів). 1:2. «Миколаїв» — «Зірка» (Кіровоград). 2:1. «Сталь» (Дніпродзержинськ) — «Металург» (Запоріжжя). 1:2. «Енергія» (Миколаїв) — «Чорноморець» (Одеса). 0:4. «Авангард» (Краматорськ) — «Зоря» (Луганськ). 3:1. «Буковина» (Чернівці) — «Дніпро» (Дніпропетровськ). 0:2. «Говерла» (Ужгород) — «Арсенал» (Київ). 0:1. «Славутич» (Черкаси) — «Таврія» (Сімферополь). 3:1. «Тернопіль» — «Полтава». 4:3. «Олександрія» — «Металіст» (Харків). 1:4. «Ворскла» (Полтава) — «Волинь» (Луцьк). 2:1. «Динамо» (Київ) — «Металург» (Донецьк). 3:2. «Іллічівець» (Маріуполь) — «Шахтар» (Донецьк). 0:3. «Карпати» (Львів) — «Севастополь». 1:0.
Цього дня з дистанції зійшло одразу сім клубів Прем’єр-ліги. Щоправда, п’ять із них постраждали, так би мовити, від «однокласників». А от «Зоря» і «Таврія» поступилися «братам меншим» — командам Першої і Другої ліг відповідно. Таке захопливе протистояння притаманне саме кубковому турніру і надає йому особливої принади.
Окремі матчі відзначалися неабиякою привабливістю. Насамперед це стосується поєдинку на НСК «Олімпійський». Здавалося, «Динамо» мало солідну перевагу над донецьким «Металургом», створило безліч моментів. Але гості чинили гідний опір, діяли самовіддано і гостро, робили все, щоб інтрига в поєдинку не згасала до останньої хвилини.
«Металіст» в основний час не зміг здолати лідера Першої ліги в Олександрії. А от в екстра-таймі харків’яни переконливо довели перевагу в класі. Та й «Ворсклі» лише на 116-й хвилині вдалося забити переможний гол у ворота лучан.
Жеребкування 1/8 фіналу Кубка України відбудеться сьогодні об 11:00 в Будинку футболу.