Фехтування. Будапешт (Угорщина). Олімпійська чемпіонка (Пекін), володарка бронзової олімпійської нагороди (Лондон), багаторазова чемпіонка Європи й призерка першостей світу і континенту у фехтуванні на шаблях 22-річна Ольга Харлан з Миколаєва здобула перше в кар’єрі індивідуальне «золото» чемпіонату світу.
У півфіналі Ольга перемогла олімпійську чемпіонку лондонських Ігор-2012 Кім Джи Ен із Кореї, а у фіналі взяла гору над Катериною Дьяченко (Росія).
***
Плавання. Берлін (Німеччина). Етап Кубка світу. Киянка Дарина Зевіна виграла дистанцію 200 м на спині з рекордом Європи для 25-метрових басейнів — 2 хвилини 0,81 секунди.

Футбол. Першість країни. Перша ліга. 5-й тур. 11 серпня. «Суми» — «Нива». 3:0. «Сталь» — «Олімпік». 1:1. «Буковина» — «Полтава». 2:2. «Десна» — «Украгроком». 3:0. «Олександрія» — «Геліос». 2:0. «Зірка» — «Титан». 2:2. «Миколаїв» — «Авангард». 0:0. «Нафтовик» — «Динамо-2». 0:0.