Вітрильний спорт. Лімасол (Кіпр). Чемпіонат світу серед юніорів ІSAF. Віндсерфінг. 18-річний Олександр Тугарєв із Тернополя став срібним призером у класі вітрильної дошки RS-X.
Футбол. Першість країни. Перша ліга. 2-й тур. «Нива» (Тернопіль) — «Миколаїв». 2:3. «Полтава» — «Олімпік» (Донецьк). 2:1. «Динамо-2» (Київ) — «Олександрія». 0:0. «Нафтовик» (Охтирка) — «Зірка» (Кіровоград). 4:0. «Авангард» (Краматорськ) — «Десна» (Чернігів). 2:1. «Титан» (Армянськ) — «Буковина» (Чернівці). 1:0. «Геліос» (Харків) — «Сталь» (Алчевськ). 0:2. «Украгроком» (Головківка) — «Суми». 0:0.
«Сталь» — 6 очок, «Суми», «Олександрія», «Авангард» — по 4, «Нафтовик», «Олімпік», «Миколаїв», «Нива», «Полтава», «Титан», «Зірка» — по 3, «Динамо-2» — 2, «Десна», «Буковина», «Украгроком» — по 1, «Геліос» — 0.
Дзюдо. Москва (Росія). Турнір Grand Slam. Українець Віталій Дудчик став срібним призером (до 81 кг). Наш борець упевнено виграв свою підгрупу, а у півфіналі розібрався з росіянином Арсеном Пшмаховим. Проте у фіналі Дудчик поступився Свену Марешу з Німеччини.
Теніс. Шарм-еш-Шейх (Єгипет). Міжнародний турнір серії «Фьючерс». Призовий фонд — 10 тисяч доларів. Фінал. Владислав Манафов (Україна) — Рамі Камаль Аїта (Єгипет). 6:4, 6:4. Для 20-річного українця це перший одиночний титул у кар’єрі. До цього Манафов виграв 10 турнірів серії «Фьючерс» у парному розряді.