Всесвітня Універсіада. Казань (Росія). 8 липня. Ми вже повідомляли про медальні здобутки українців в академічному веслуванні. Але того дня на п’єдестал пошани піднімалися й представники інших видів спорту.
У боротьбі на поясах у вагової категорії до 76 кг серед жінок Людмила Нікітіна стала бронзовим призером.
Добре виступили українські гімнасти, які фінішували другими у командних змаганнях. Першими тут були росіяни з колишнім громадянином України Миколою Куксенковим у складі, а наші набрали другу суму балів — 273,150 проти 269,950 — і обійшли японців (269,700).
9 липня. Учорашній ранок був успішним для українських легкоатлетів. Збірна зі спортивної ходьби (Дмитренко, Главан, Коваленко, Лосєв) виграла срібну медаль у командних змаганнях на 20 км. А наш Руслан Дмитренко виборов «срібло» ще й в індивідуальних — на 20-кілометрівці.

На той момент в активі команди України стало 15 медалей: золота, дев’ять срібних і п’ять бронзових.