Минулих вихідних в акваторії Бердянської затоки відбулися два важливі спортивні заходи: чемпіонат України з плавання на відкритій воді і Кубок України серед юніорів.
Чемпіоном на дистанції 10 кілометрів став Ігор Червінський із Харкова, а на другу сходинку п’єдесталу піднявся його земляк Ігор Снітко. Хлопці — вже знані спортсмени, бо перший брав участь в Олімпіаді у Лондоні, а другий ставав бронзовим призером першості Європи. Тепер вони представлятимуть Україну на чемпіонаті світу.
Спортсменка із Маріуполя Ольга Берсеньова, яка перемогла на дистанції 5 кілометрів серед жінок, теж братиме участь у світовій першості. Вона, до речі, є учасницею двох Олімпіад.
Юніори — хлопці та дівчата — змагалися на дистанції в 7,5 кілометра. Тут Кубок України здобули Вадим Грищенко із Дніпропетровська та Марина Кірик із Рівного.
Запоріжжя.
ФАКТ
У цьогорічних змаганнях взяли участь одразу 64 плавці зі всієї України. Це — рекорд для таких заходів.