Дніпропетровець Костянтин Онуфрийчук став бронзовим призером на другому чемпіонаті світу зі швидкісного бадмінтону в Берліні. Протягом трьох днів на першості змагалися 530 спортсменів із 32 країн. Українець обіграв учасників з Угорщини, Швеції та Німеччини. Перше місце посів німецький спортсмен, на другому — представник Угорщини.
«Вважаю, що міг би показати кращий результат, якби не завадив сильний вітер, — розповів Костянтин Онуфрийчук. — Займатися спідмінтоном я почав лише наприкінці 2011-го. До цього багато років присвятив бадмінтону. Нині посідаю четверте місце у світовому рейтингу у своїй віковій категорії. 27 липня збираюся на міжнародний турнір «1000 очок» в Ужгороді».
Спідмінтон — відносна нова спортивна гра. Основні відмінності від бадмінтону — відсутність сітки, а також свій тип ракетки і волана. Нині у Європі цей вид спорту активно розвивається, адже не потребує особливих умов для занять. В Україні спідмінтон з’явився лише кілька років тому.