Веслування на байдарках і каное. Монтемор-о-Вельо (Португалія). Чемпіонат Європи. 1000 м. Чоловіки. Каное-четвірка. 1. Білорусь — 3.23,773; 2. Румунія — 3.24,498; 3. Україна — 3.24,628.
Теніс. Прага (Чехія). Наш Олександр Недовєсов виграв одиночний титул на турнірі серії Челленджер (призовий фонд — 42 500 євро). Для 26-річного спортсмена цей тріумф став першим у кар’єрі на таких змаганнях. Фінал. Олександр Недовєсов (Україна, 7 сіяний) — Гав’єр Марті (Іспанія). 6:0, 6:1.
Плавання. Кане-ан-Руссійон (Франція). Міжнародний турнір «Маре Ностурм-2013». Запорізький плавець Сергій Фролов завоював «срібло», подолавши дистанцію 400 метрів вільним стилем із результатом 3.50,83.
Наймолодша спортсменка на міжнародному турнірі — 14-річна Вікторія Солнцева — завоювала «бронзу» на дистанції 200 метрів брасом (2.5,76). «Для Вікторії це був перший міжнародний старт на дорослому і такому престижному турнірі. І вона добре виявила свої здібності», — сказав головний тренер української збірної Андрій Сердінов.
Рим (Італія). Міжнародний турнір «Trofeo Sette Collі». Українець Андрій Говоров здобув дві медалі: срібну — на дистанції 50 метрів батерфляєм (23,33, рекорд України) і бронзову — на 50-метрівці вільним стилем (22,17).
Футбол. Ізраїль. Євро-2013 (U-21). Іспанія — Норвегія. 3:0. Італія — Нідерланди. 1:0. Сьогодні у фіналі зустрінуться збірні Іспанії та Італії.
Баскетбол. Туреччина. Чемпіонат Європи. Жінки. Перший груповий етап. Група А. Україна — Туреччина. 52:78 (11:24, 21:16, 8:22, 12:16). Словаччина — Україна. 75:68 (20:28, 24:9, 17:14, 14:17).
***
Оборонець збірної України Аліна Ягупова перед стартом Євробаскету-2013 отримала від ФІБА-Європа приз як найкращий молодий гравець континенту. «Ця нагорода може дати мені більше впевненості, це дуже приємно для мене, я пишаюся цією відзнакою», — сказала вона.
У відбірному турнірі на Євробаскет-2013 Ягупова була лідером збірної України за кількістю набраних очок (у середньому — 14,3 за матч) і за підбираннями (6,3). На чемпіонаті Європи (U-20) лідер збірної набирала у середньому 26,6 очка, робила 5,1 передачі, 10,1 підбирання і 3 перехоплення.