Легка атлетика. Кладно (Чехія). Міжнародний турнір. Українська семиборка Ганна Мельниченко, володарка бронзи чемпіонату Європи в закритих приміщеннях, стала лідером сезону в світі й очолила рейтинг нинішнього сезону в окремих дисциплінах після вдалого виступу на турнірі в Кладно, де вона набрала 6416 очок і здобула перше місце. Другу і третю сходинки посіли полька Кароліна Тимінська (6360) та чешка Елішка Клучінова (6190) відповідно.
Тепер Мельниченко випереджає в рейтингу канадку Бріан Тайсен на 40 пунктів. У Кладно вона показала такі результати: 110 м з бар’єрами — 13,26 (особистий рекорд), стрибки у висоту — 1,80, штовхання ядра — 13,71, 200 метрів — 23,85 (особистий рекорд), стрибки в довжину — 6,46, метання списа — 39,63, 800 метрів — 2.12,54 (особистий рекорд).
Як зізналася після фінішу сама спортсменка, найближчим часом вона не збирається брати участь у великих змаганнях, зосередившись на підготовці до чемпіонату світу в Москві.
***
Міжнародний турнір «Московський виклик». Серед лауреатів престижного змагання є й українські спортовці. Серію успішних виступів продовжує стрибун у висоту Богдан Бондаренко. Українець знову переміг, показавши результат 2,28.
На дистанції бігу на 400 метрів першою була наша Ольга Земляк (52,26). Ще одну перемогу Україні принесла Марія Рємєнь. 200 метрів вона подолала за 22,73.
Плавання. Монте-Карло (Монако). Перший етап міжнародного турніру «Маре Нострум-2013». Киянка Дарина Зевіна завоювала золоту медаль на дистанції 200 метрів на спині (2.09,05).
Інша українська спортсменка Марія Лівер здобула «бронзу», подолавши 50-метрову дистанцію брасом за 31,40, поступившись багаторазовій чемпіонці Олімпійських ігор Руті Мейлютіте з Литви. Лівер також встановила рекорд України у попередніх запливах із результатом 31,08.
«Маре Нострум» — один з найпрестижніших турнірів з плавання. У Монако брали участь 16 чемпіонів світу й Олімпійських ігор. Другий етап стартував у Барселоні.
Шахи. Ханти-Мансійськ (Росія). Чемпіонат світу з бліцу. Участь брали 60 шахістів із 18 країн. Змагання відбувалося за швейцарською системою у 15 здвоєних турів. Чемпіоном став в’єтнамський гросмейстер Ле Куанг Льєм. На півочка від нього відстали Олександр Грищук (Росія), Руслан Пономарьов (Україна) та Ян Нєпомнящий (Росія). За додатковими показниками срібним призером став Грищук, а бронзова медаль дісталася Пономарьову.