Збірну з Івано-Франківщини, котра посіла друге місце в Криму на ІІІ Всеукраїнській спартакіаді депутатів усіх рівнів, було сформовано з народних обранців-спортсменів, які найліпше пройшли іспити на обласному рівні.

В Алушті прикарпатські депутати добре показали себе у п’яти видах. А особливо успішно — в турнірі шашкістів. Секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко і депутат Тисменицької районної ради Надія Качур посіли в інтелектуальних іграх 1 місце, за що отримали медалі, дипломи та статуетки — символ спартакіади.
Прикарпатці були другими у змаганнях з волейболу та футболу. До слова, з переможцями змагань черкащанами франківська збірна зіграла 0:0 і поступилася лише за післяматчевими пенальті.
У настільному тенісі та шахах прикарпатці посіли четверте місце. Ну а в підсумку, як уже згадувалося, — друге місце у загальнокомандному заліку. Нагадаємо, що представники органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області на першій спартакіаді, 2011 року, вибороли «золото».