Фехтування (шабля). Нью-Йорк (США). Етап Кубка світу. Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан (на знімку) виграла золоту медаль. У фіналі 24-річна українська красуня перемогла росіянку Софію Велику — 15:12.
Бронзові нагороди дісталися Марі Белен Перес-Моріс (Аргентина) та Маріель Загуніс (США).
Біатлон. Гогфільцен (Австрія). Етап Кубка світу. Перегони переслідування. Українки цього разу медалей не здобули, але дві з них потрапили до першої десятки. Олімпійські чемпіонки Юлія Джима і Валентина Семеренко посіли відповідно 9 і 10 місця.
А перемогу здобула Кайса Мякяряйнен (Фінляндія). «Срібло» в росіянки Катерини Глазиріної (Росія), бронзова медаль — у Анаїс Бескон (Франція).
Нас тішить той факт, що Валентина Семеренко після перегонів переслідування повернула собі третє місце у загальному заліку Кубка світу. Наша спортивка залишила позаду норвежку Тіріл Екгоф, яка цього разу не стартувала. Окрім того, Валентина знову скоротила відставання від білоруски Дар’ї Домрачевої.
Перша п’ятірка загального заліку. 1. Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) — 282; 2. Дар’я Домрачева (Білорусь) — 205; 3. Валентина Семеренко (Україна) — 192; 4. Тіріл Екгоф (Норвегія) — 182; 5. Франциска Гільдебранд (Німеччина) — 175.
Після двох етапів у медальному заліку ситуація така: 1. Франція — 4 золоті нагороди, срібна і бронзова. 2. Норвегія — 3, 1, 3; 3. Фінляндія — 3, 1, 1; 4. Німеччина — 1, 2, 2; 5. Росія — 1, 2, 0; 6. Білорусь — 1, 1, 0; 7. Чехія — 0, 2, 2; 8. Україна — 0, 2, 1; 9. Італія — 0, 1, 1; 10. Словенія — 0, 0, 2.
Третій етап змагань розпочнеться в четвер у Полклюці (Словенія).
Хокей. Дунайварош (Угорщина). Чемпіонат світу (U-020). Дивізіон І Група В. Перший тур. Україна — Казахстан. 1:5 (0:0; 1:4; 0:1). Японія — Франція. 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0). Угорщина — Польща. 1:0 Б (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0).