Сучасне п’ятиборство. Ченду (Китай). Етап Кубка світу. Українка Ганна Буряк за підсумками всіх етапів набрала 5168 очок і вперше у своїй кар’єрі піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.
Стрільба з лука. Рьомі (Франція). Командні змагання першого етапу Гран-прі Європи зі стрільби з лука. У змаганнях жінок перемогла збірна команда України у складі херсончанки Анастасії Павлової, львів’янок Катерини Яворської та Катерини Палехи. На шляху до звитяги українки подолали Італію — 210:209, Росію — 209:207, а у фіналі — Польщу — 199:197.
Стрибки у воду. Единбург (Велика Британія). Етап Світової серії FІNA. Ілля Кваша (Україна) виграв змагання на 3-метровому трампліні (516,45), випередивши Ге Чона (Китай) — 504,55 і Патріка Гаусдінга (Німеччина) — 476,10. Кваша разом із Олексієм Пригоровим завоювали срібні нагороди у синхронних стрибках з триметрового трампліна. Ще одну медаль — бронзову — здобула на трампліні 3 м наша Ольга Федорова.
Художня гімнастика. Бухарест (Румунія). Кубок світу. Третій етап. Багатоборство.
1. Мелітіна (Білорусь) — 69,350; 2. Аліна Максименко (Україна) — 69,150; 3. Дарья Сватковська (Росія) — 68,9.
Теніс. Київ. Кубок Федерації. Друга світова група. Плей-оф. Україна — Канада. 2:3. 20 квітня. Еліна Світоліна — Ежені Бушар. 6:7, 6:3, 6:2. Леся Цуренко — Шарон Фічмен. 6:7, 6:2, 3:6. 21 квітня. Леся Цуренко — Ежені Бушар. 4:6, 5:7. Еліна Світоліна — Шарон Фічмен. 6:4, 7:6(4). Пари. Еліна Світоліна/Леся Цуренко — Ежені Бушар/Шарон Фічмен. 4:6, 3:6.
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. 1/4 фіналу. «Будівельник» (Київ) — «Говерла» (Івано-Франківськ).101:97 ОТ (25:20, 18:20, 18:24, 29:26, 11:7). Рахунок у серії — 4:1. Кияни вийшли до півфіналу, де зустрінуться в серії з львівською «Політехнікою-Галичиною». Іншу півфінальну пару складають: «Азовмаш» (Маріуполь) і «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя).
На знімку: «Будівельник» з «Говерлою» зустрічались у Львові, бо в столиці не знайшлося залу для цього матчу...