Футбол. Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матчі у відповідь. 9 квітня.
«Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Малага» (Іспанія). 3:2. Дортмунд. Стадіон «Сігнал Ідуна Парк». 65 829 глядачів. Голи: Левандовський, 40, Ройс, 90, Сантана, 90+5 — Гоакін, 25, Елізео, 82. Перший матч — 0:0.
Ми маємо подякувати обом командам, котрі подарували нам вишукане видовище. У першому таймі суперники обмінялися голами. Рахунок відкрили гості. А перед самою перервою наш добрий знайомий Роберт Левандовський відновив паритет.
Після відпочинку господарі, хоч і володіли ініціативою, але тринькали створені моменти. Втім, родзинкою події стала кінцівка поєдинку, коли й трапилася драматична розв’язка. Незадовго до завершення основного часу іспанці вийшли вперед. Здавалося, все — приїхали. Важко було навіть уявити, що за десять хвилин «Боруссія» надолужить згаяне. Але це футбол, у якого своя логіка, часом незбагненна.
Німецький клуб улаштував справжній штурм воріт гостей і зміг не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу! Уже в компенсований арбітром час Марко Ройс відновив рівновагу, а потім переможне слово сказав Феліпе Сантана. «Боруссія» йде далі.