Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. Чвертьфінальна серія. Перший матч. 8 квітня. «Будівельник» (Київ) — «Говерла» (Івано-Франківськ). 85:82 (25:20, 17:19, 17:16, 26:27).
Спортивна гімнастика. Токіо (Японія). Етап Кубка світу. Українець Олег Верняєв виборов золоту нагороду в багатоборстві. Показавши перший результат на трьох снарядах із шести — коні, кільцях і опорному стрибку, — підопічний Геннадія Сартинського набрав 90,375 бала і на 0,2 випередив господаря помосту віце-чемпіона лондонської Олімпіади в команді Ріогеї Като.
Фехтування. Пореч (Хорватія). Чемпіонат світу серед кадетів. Золоту медаль у змаганні шаблістів виграв українець Костянтин Воронов. У півфіналі він переміг німця Едуарда Герда (15:5), а у фіналі — білоруса Артема Новікова (15:10).