В ужгородському спорткомплексі «Юність» відбулося закриття Всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з гандболу серед дівчат 1996—1997 р. н. Фінальний турнір тривав протягом п’яти днів. Окрім місцевих спортсменок, до Закарпаття позмагатися за призові місця приїхали команди із Львівської, Київської, Тернопільської, Херсонської областей та столиці.

— Невипадково ці змагання проводяться саме на Закарпатті, адже жіночий гандбол — особливий вид спорту для нашого краю. Маємо історію, традиції та значні здобутки в цій дисципліні: команду «Карпати» — чемпіона України, а також велику кількість прихильників та уболівальників, — наголосив заступник голови ОДА Іван Качур.
За результатом чотирьох турів перше місце виборола команда Львівщини, другу сходинку посіли господарі змагань — гандболістки Закарпаття, третє місце дісталося спортсменкам з Київської області.
Кращими гравцями турніру стали: Наталія Сабова (м. Львів) — перше місце, Тетяна Кильч (Закарпаття), Дар’я Чала (м. Херсон).
На знімку: Іван Качур вручає відзнаки кращим спортсменкам.