Марбелья (Іспанія). Контрольний матч. «Динамо» (Україна, Київ) — «Вікторія» (Чехія, Пльзень). 1:1. Голи: Велозу, 90+1 — Райторал, 38 (п).
«Динамо»: Рибка (Шовковський, 46), Віда, Хачеріді (Сілва, 23), Драгович (Бурда, 90), Антунеш, Рибалка, Сидорчук (Буяльський, 76), Беланда (Велозу, 69), Ленс, Ярмоленко, Кравець (Теодорчик, 77).
Матч, без перебільшень, був напрочуд корисним. Зустрічалися лідери чемпіонатів України та Чехії. Динамівці цього разу грали умовно основним складом і Сергій Ребров зробив лише п’ять замін. Одну вимушену: ушкодження в середині першого тайму зазнав Євген Хачеріді.
Чехи діяли другим номером і показали вміння успішно оборонятися. А у динамівців не виходило в завершальних стадіях атак. Рахунок відкрили пльзенці. Олександр Рибка зробив жорсткий підкат проти чеха Грамости. Пенальті. Франтішек Райторал пробив у ліву від себе «дев’ятку». Наш воротар напрямок удару вгадав, але виручити не зміг.
І після перерви більше атакувало «Динамо». Однак знову у нього нічого не виходило в атаці. Протягом останніх п’ятнадцяти хвилин українська команда мала чотири моменти забити. Однак Лукаш Теодорчик, Джермейн Ленс, Мігель Велозу, Андрій Ярмоленко не змогли довести справу до кінця.
Коли пішла остання хвилина зустрічі, кияни атакували правим флангом. Домагой Віда зробив навісну передачу і Велозу у стрибку красивим ударом головою нарешті забив.
Фото Володимира РАСНЕРА (спеціально для «Голосу України»).
Андрій Ярмоленко (ліворуч) і Давид Лімберський.