Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 13 березня.
«Малага» (Іспанія) — «Порту» (Португалія). 2:0. Малага. Стадіон «Ла Росаледа».  27 541 глядач. Голи: Іско, 43, Санта Крус, 77. Перший матч — 0:1.
«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Арсенал» (Англія, Лондон). 0:2. Мюнхен. Стадіон «Альянц Арена».
68 000 глядачів. Голи: Жиру, 3, Кошельни, 86. Перший матч — 3:1.
Визначено всіх учасників чвертьфіналу. Останні путівки до наступного раунду здобули «Малага» і «Баварія». Додамо, що раніше стадію 1/8 фіналу подолали «Реал», «Барселона», «Ювентус», «ПСЖ», дортмундська «Боруссія» і «Галатасарай». Як бачимо, жоден з англійських клубів не пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Так сталося вперше з сезону 1995/96. Хоча «Арсенал» після поразки вдома на полі суперника в Мюнхені був близький до мети. «Канонірам» забракло лише одного влучного удару.