Футбол. Лідер «Барселони» аргентинець Ліонель Мессі (на знімку) забив свій трьохсотий гол за іспанську команду. Рекордний м’яч він провів у матчі з «Гранадою» у рамках чемпіонату Іспанії, коли Мессі зрівняв рахунок на 50-й хвилині другого тайму. Потім на 73-й хвилині аргентинець оформив дубль, довівши число м’ячів за «Барселону» до 301. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь каталонців.
Це вже 37-й гол Мессі в поточному сезоні. А всього з листопада 2003 року, коли він дебютував у складі «Барселони», футболіст зіграв за команду 365 офіційних матчів. Нагадаємо, у січні 2013 року Мессі завоював рекордний четвертий «Золотий м’яч», ставши кращим футболістом 2012 року. Раніше стало відомо, що він поліпшив установлений 1972 року рекорд легендарного німецького форварда Герда Мюллера за кількістю голів протягом 12 місяців.