Біатлон. Нове-Место (Чехія). Чемпіонат світу. Олена Підгрушна перемогла у спринті, а Віта Семеренко стала бронзовою медалісткою змагань. Підгрушна довела, що є стабільною спортсменкою і заслужено перебуває у світовій еліті. Адже до золотої нагороди у спринті вона додала ще й бронзову медаль у перегонах переслідування.
Отже, через одинадцять років Україна отримала чемпіонку світу з біатлону (нагадаємо, що 2002 року Олена Зубрилова виграла мас-старт). А ось у спринті досі наша збірна перемог на чемпіонаті світу не здобувала. До речі, дві медалі в одній гонці українська збірна вже вигравала — у сезоні 1998/99, знову-таки в мас-старті, коли «золото» Олени Зубрилової доповнила срібною медаллю Олена Петрова.
Спринт. 1. Олена Підгрушна (Україна) (0 +0) 21:02.1; 2. Тура Бергер (Норвегія) (0 +1) +6.4; 3. Віта Семеренко (Україна) (0 +0) +22.8.
Перегони переслідування, 10 км. 1. Тура Бергер (Норвегія) — 28:48.4 (0+1+2+0); 2. Крістіна Палка (Польща) — +18.5 (0+0+1+1); 3. Олена Пігрушна (Україна) — +21.5 (0+0+2+0).
Кубок світу. Загальний залік. 1. Тура Бергер (Норвегія) — 775; 2. Дарія Домрачова (Білорусь) — 538; 3. Олена Підгрушна (Україна) — 531; 4. Міріам Гьосснер (Німеччина) — 529; 5. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) — 528...
Зліва направо: Тура Бергер, Олена Підгрушна та Віта Семеренко.