Санта-Пола (Іспанія). Контрольний матч. «Металіст» (Україна, Харків) — ЦСКА (Москва) 4:2. Голи: Хонда, 27, Тошич, 28, Коельо, 31, Марлос, 45, Гуйє, 64, Фініньо, 82.
«Металіст»: Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє (Березовчук, 84), Торсільєрі, Фініньо (Азацький, 86), Торрес, Едмар (Краснопьоров, 46), Бланко (Вілліан, 46), Соса (Шарпар, 77), Марлос (Шелаєв, 84), Жажа Коельо. Тренер — Мирон Маркевич.
ЦСКА: Чепчугов (Рєвякін, 46), Тен, Щенніков, Рахімич, Тошич (Єфремов, 65), Цауня (Засєєв, 65), Лав (Безліхотнов, 65), Панченко (Ельм, 46), Хонда (Нетфуллін, 65), Васін, Вернблум (Мамаєв, 46). Тренер — Леонід Слуцький.
Як бачимо, харків’яни поступалися, пропустивши два м’ячі протягом хвилини в середині першого тайму. Але потім забили чотири(!) і здобули переконливу перемогу.