Футбол.
21 січня.
«Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Янг Бойз» (Швейцарія). 1:0. Гол: Селезньов, 39 (п).
«Дніпро»: перший тайм — Шеліхов, Інкум, Мазух, Олійник, Бохашвілі, Стрінич, Кобахідзе, Селезньов, Матуку, Шахов, Ротань; другий тайм — Лаштувка, Федецький, Мандзюк, Чеберячко, Інкум, Канкава, Кравченко, Кулаков, Матеус, Зозуля, Калинич.
Вилучено Інкума, 67.
***
Марбелья (Іспанія). «Динамо» (Україна, Київ) — «Стяуа» (Румунія, Бухарест). 0:2. Голи: Русеску, 32, Костя, 66.
«Динамо»: Шовковський (Коваль, 46), Люлька (Сілва, 46), Віда (Михалик, 69), Хачериді, Тайво (Селін, 87), Гармаш (Аруна, 46), Велозу (Вукоєвич, 46), Гемега (Ярмоленко, 46), Гусєв (Цуріков, 46, Хльобас, 87), Кранчар (Мехмеді, 46), Кравець (Безус, 46).
***
Футбол. Санкт-Петербург (Росія). Кубок Співдружності (U-21). Груповий турнір. Завершальний тур. Україна — Туркменістан. 5:0. Голи: Іванко (2), Філіппов, Яковенко (2).
Наша команда посіла перше місце: виграла всі матчі, забила дев’ять м’ячів і не пропустила жодного.