Футзал. Болгарія. Чемпіонат Європи серед спортсменів із вадами слуху. Збірна України виграла золоті медалі. А її гравці завоювали ще й купу індивідуальних призів.
Спершу в групі С українці перемогли суперників із Білорусі (10:5), Молдови (9:3) та Данії (5:2). У чвертьфіналі «синьо-жовті» не без проблем здолали Швейцарію — 3:2. У півфінальній зустрічі наші виявилися сильнішими за спортовців Нідерландів — 6:4.
Особливо варто сказати про фінал. Україна, поступаючись після першого тайму (1:2), здобула вольову перемогу над збірною Росії — 7:5.
Матч за «бронзу» виграли футзалісти Нідерландів, які в овертаймі «втішного фіналу» здолали опір збірної Туреччини — 6:4.
У складі збірної України чемпіонами Європи стали Василь Штулер, Родіон Причина, Володимир Рий, Олександр Верещака-молодший (усі — Полтава), Іван Килик (Тернопіль), Дмитро Сенко, Олександр Кара (обидва — Одеса), Володимир Вальчук, Макар Букін, Дмитро Українець (усі — Київ), Дмитро Бєлоусов, Дмитро Невенченко (обидва — Луганськ). Готував чемпіонів тренер Олександр Верещака-старший.
А ще Володимира Рия, котрий протягом фінальної частини змагань забив 11 м’ячів, визнано кращим гравцем та бомбардиром чемпіонату. Дмитро Українець став кращим воротарем турніру, Олександр Кара — кращим гравцем середньої лінії.