Спортивна гімнастика. Острава (Чехія). Етап Кубка світу. Українські спортсмени здобули дві медалі.
Учаснику Ігор ХХХ Олімпіади Олегу Верняєву не було рівних у вправах на брусах. Його програма була найскладнішою — базова оцінка 6,700, а виконання композиції судді оцінили у 8,750 бала. З сумою 15,450 Олег посів перше місце.
Вперше у цьому сезоні на етапах Кубка світу зумів піднятися на п’єдестал пошани бронзовий призер Олімпійських ігор Олександр Воробйов. Як і в Пекіні-2008, нашому гімнасту підкорилися кільця. З оцінкою 15,500 він фінішував третім.
Черговий етап, котрий відбувся минулих вихідних у Штутгарті (Німеччина), наші гімнасти пропустили. А на заключному (8 грудня в Глазго, Шотландія) у багатоборстві виступатиме Олег Верняєв.