Футбол. Кубок країни. 1/8 фіналу. 31 жовтня.
«Шахтар» (Свердловськ) — «Волинь» (Луцьк). 0:2. (Суботич, 4 (п), Стевич, 63). Вилучено Бікфалві («Волинь», 73, друге попередження).
«Авангард» (Краматорськ) — «Арсенал» (Київ). 0:1. (Кобахідзе, 86).
«УкрАгроКом» (село Головківка, Олександрійський район, Кіровоградська область) — «Чорноморець» (Одеса). 1:2 (Калиновський, 47 — Політило, 14, Бакай, 67).
«Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Іллічівець» (Маріуполь). 2:0. (Матеус, 49, Джуліано, 76). На 73-й хвилині Ярошенко («Іллічівець») не реалізував пенальті (воротар).
«Нива» (Тернопіль) — «Севастополь». 0:2 (Коваль, 4, 48).
«Говерла» (Ужгород) — «Шахтар» (Донецьк). 1:4 (Лопез, 55 (п) — Фернандіньо, 49, Тейшейра, 68, Адріано, 73, Вілліан, 75 (п). На 64-й хвилині Мхітарян («Шахтар») не реалізував пенальті (воротар).
«Карпати» (Львів) — «Металіст» (Харків). 2:1 (Штілич, 77, Кенія, 107 — Крістальдо, 72). Вилучено Озарківа («Карпати», 67, друге попередження), Шарпара («Металіст», 87, друге попередження).
«Ворскла» (Полтава) — «Таврія» (Сімферополь). 2:3 (Безус, 60, 63 — Гуменюк, 1, Любічич, 28, Назаренко, 33). Вилучено Погорілого («Таврія», після матчу за удар суперника рукою в обличчя).
Воротар сімферопольців Погорілий уже після того, як рефері дав фінальний свисток, відверто вдарив полтавця Артема Громова. Спочатку розпочалася штовханина, а вже потім суддя Віталій Романов після наради з асистентом показав голкіперу червону картку.
До чвертьфіналу вийшли: «Волинь», «Арсенал», «Чорноморець», «Таврія», «Шахтар», «Дніпро», «Севастополь», «Карпати».
***
Першість країни. Перша ліга. Перенесений матч 9-го туру. 31 жовтня. «Оболонь» (Київ) — «Динамо-2» (Київ). 1:2.