Вільна боротьба. Хасав'юрт (Росія). Міжконтинентальний кубок. Участь у змаганнях брали 150 спортсменів із Росії, України, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Таджикистану і Туреччини.
Українські борці завоювали срібну і три бронзові нагороди. У ваговій категорії до 66 кг другим став Андрій Квятковський, бронзові медалі — у Юрія Леденьова (до 55 кг), Павла Олійника (до 96 кг) та Алена Засєєва (до 120 кг).
Фехтування. Тбілісі (Грузія). Етап Кубка світу. Фінальні поєдинки командних змагань U-23. Збірна України з жіночої шаблі (Валерія Чудікова, Олена Кравацька, Ксенія Перцева) перемогли в фіналі збірну Азербайджану — 45:44. Нашим шаблістам (Євген Стаценко, Іван Бомко, Юрій Цап) дісталися срібні медалі. Одного удару їм забракло, щоб вибороти золото. Грузини виграли вирішальний поєдинок 45:44.
***
Спортивно-тренувальна база «Озеро Кругле» (Московська область). Відкритий турнір найсильніших фехтувальників Росії. 120 учасників. Український шпажист Дмитро Карюченко став переможцем. У півфіналі він переміг чемпіона світу-2009 Антона Авдєєва (15:8), а у фіналі виграв в Ігоря Турчина (15:13).
Кульова стрільба. Бангкок (Таїланд). Учора тут стартував фінальний турнір Кубка світу, на який відбираються найкращі атлети. Це 93 спортсмени, котрі представляють 34 країни. Серед них — п’ятеро українських майстрів.
Олімпійська чемпіонка Афін-2004 і дворазова бронзова медалістка Ігор-2012 Олена Костевич спершу вийде на старт стрільби з малокаліберного пістолета, а в неділю — з пневматичного.
Учасники ХХХ Ігор Дарія Шарипова та Сергій Куліш позмагаються за медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки, а Сергій — ще й у стрільбі з трьох позицій.
У вправі «швидкострільний пістолет» у заявці України значиться Роман Бондарук, а з пневматичного пістолета стрілятиме чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор Денис Кушніров.
Футзал. Тренерський штаб збірної України визначився із заявкою для участі у ЧС-2012. Як повідомляє сайт АМФУ, до списку ввійшли 14 гравців, які візьмуть участь у турнірі: воротарі — Іваняк Євген, Литвиненко Дмитро (обидва — «Локомотив», Харків), Ципун Кирило («Ураган», Івано-Франківськ); польові гравці — Павленко Максим, Струк Степан, Овсянніков Денис, Рогачов Євген, Чепорнюк Сергій (усі — «Енергія», Львів); Сорокін Олександр, Сорокін Дмитро, Федорченко Дмитро, Журба Сергій (усі — «Локомотив»), Романов Михайло («Політехнік», Росія, Санкт-Петербург), Шотурма Петро («Ураган»).
Хокей. Регулярний чемпіонат ПХЛ України. «Білий Барс» (Біла Церква) — «Беркут» (Київ). 1:10 (0:4, 1:3, 0:3). «Динамо» (Харків) — «Сокіл» (Київ). 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0). «Леви» (Львів) — «Донбас-2» (Донецьк). 5:3 (1:1, 2:1, 2:1).
«Беркут» — 33 очки, «Сокіл» — 24, «Динамо» — 23, «Донбас-2» — 22, «Леви» — 20, «Компаньйон» (Київ) — 16, «Білий Барс» — 3.