Біатлон. Уфа (Росія). Літній чемпіонат світу. У перегонах переслідування на 10 км українки показали блискучий результат, вигравши золоту і бронзову медалі!
1. Віта Семеренко (Україна) — 30.32,8 (2); 2. Ольга Зайцева (Росія) +28,3 (3); 3. Олена Підгрушна (Україна) +46,3 (1). Днем раніше Віта Семеренко (на знімку) виграла «срібло» у спринті (7,5 км).
Фото з архіву «Голосу України».
Вільна боротьба. Баку (Азербайджан). Турнірі Golden Grand Prіx «Меморіал Гейдара Алієва». Наші виграли п’ять нагород. Срібними призерками стали Наталія Пулковська (48 кг), Ганна Василенко (59 кг), Юлія Остапчук (63 кг) і Катерина Бурмистрова (72 кг). «Бронзу» виграла Ірина Гусяк (до 55 кг).
27 вересня у Канаді стартує чемпіонат світу серед жінок. Тренерська рада назвала прізвища спортсменок, котрі представлятимуть Україну: 48 кг — Олександра Когут — чемпіонка світу—2010; 51 кг — Юлія Благиня — чемпіонка Європи, володарка бронзи ЧС; 55 кг — Наталія Синишин — дворазова чемпіонка Європи та бронзова призерка ЧС; 59 кг — Ірина Харів — срібна призерка чемпіонату Європи; 63 кг — Алла Черкасова — срібна призерка ЧЄ, бронзова призерка ЧС; 67 кг — Аліна Стадник — віце-чемпіонка Європи, дворазова чемпіонка світу серед юніорів; 72 кг — Оксана Ващук — чемпіонка Європи серед юніорів, переможниця цьогорічного гран-прі Індії.
Теніс. Збірна України стартуватиме у першому раунді Першої групи Євро-африканської зони Кубка Девіса домашнім матчем проти команди Словаччини. Зустріч відбудеться 1—3 лютого 2013 року.
У разі перемоги над словаками українці здобудуть право зіграти зі збірною Швеції 5—7 квітня. Зазначимо, що торік Україна поступилася Словаччині у Братиславі у матчі за право залишитися у Першій групі.
Хокей. Регулярний чемпіонат ПХЛ України. «Донбас-2» (Донецьк) — «Леви» (Львів). 2:3 Б (1:1, 0:0, 1:1, 0:0). «Сокіл» (Київ) — «Динамо» (Харків). 4:1. «Беркут» (Київ) — «Білий Барс» (Біла Церква). 4:1 (1:0; 2:1; 1:0).
Футбол. Результати матчів у національних чемпіонатах за участю суперників українських клубів у єврокубках. Франція. «Бастія» — ПСЖ. 0:4. Хорватія. «Рієка» — «Динамо» (Загреб). 3:0. Португалія. «Порту» — «Бейра Мар». 4:0. Данія. «Нордшелланд» — «Рандерс». 1:1. Англія. «Челсі» — «Сток Сіті». 1:0. Італія. «Ювентус» — «К’єво». 2:0. «Катанія» — «Наполі». 0:0. Нідерланди. ПСВ — «Фейєноорд». 3:0. Швеція. «Норрчопінг» — АІК. 2:2. Австрія. «Рід» — «Рапід». 0:2. Норвегія. «Бранн-Берген» — «Русенборг». 2:1. Німеччина. «Байєр» — «Боруссія» (Менхенгладбах). 1:1.