Футбол. Євро-2013 (U-21). Відбірний раунд. 6 вересня. Група 2.
Україна — Мальта. 5:1. Голи: Велла, 21, Рибалка, 26, 47, 59, Коркішко, 55, Гречишкін, 88.
Україна: Березовський, Кривцов (Пластун, 80), Кушлій, Парцванія, Путраш (Балашов, 37), Люлька, Богданов, Рибалка, Федотов, Гречишкін, Коркішко (Бабир, 87). Тренер — Павло Яковенко.
Мальта: Султана, Камензулі (Мікаллеф, 58), Мартінеллі, Заг Мускат, Роуен Мускат (Борг, 32), Велла (Фелзон, 86), Шеррі, Шиклуна, Крістенсен, Камільєрі, Гаучі. Тренер — Реймонд Фарруджа.
Рефері — Орель Грінфельд (Ізраїль).
Київ. «Оболонь Арена». 1 000 глядачів. 14 градусів. Протягом першого тайму — рясний дощ.
Нам, мов повітря, потрібна була перемога. Для мальтійців ця зустріч була формальністю. Але вони намагалися діяти зібрано і чіпко. А їхні контратаки певний час були доволі гострими і небезпечними. Одна з них завершилася успіхом. Індивідуальну майстерність продемонстрував Велла, потужно пробив — рикошет від спини Камензулі, і м’яч влетів у наші ворота. Не дуже приємна ситуація.
Однак господарі доволі швидко відновили рівновагу. Але більшого в першому таймі зробити їм не вдалося. Хоча було відчуття, що після перерви наші неодмінно додадуть у грі. Так воно і сталося: перевага українців над останньою командою групи стала очевидною. Все завершилося схвальною результативністю. Особливо вдало в цьому поєдинку зіграв київський динамівець Сергій Рибалка, котрий забив три м’ячі.
Трохи пізніше в Мариборі завершився матч Словенія—Швеція — 2:1. І очковий доробок команд групи став таким: 1. Словенія — 20 (м’ячі — 15—8); 2. Швеція — 19 (16—9); 3. Україна — 17 (20—8). 4. Литва — 9; 5. Фінляндія — 9; 6. Мальта — 5.
Тепер нам залишається чекати понеділка, коли відбудеться матч Швеція — Україна. То буде дуже складний іспит. Але якщо хочемо вийти до плей-оф, то треба вигравати. Перемога виведе нас на перше місце в групі.
Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.
Лише результати
Футбол. Першість країни. Перша ліга. «Сталь» (Алчевськ) — «Миколаїв». 0:1. «Олімпік» (Донецьк) — «Геліос» (Харків). 0:0. «Полтава» — «Нафтовик» (Охтирка). 0:0. «Зірка» (Кіровоград) — «Одеса». 4:1. «Буковина» (Чернівці) — «Кримтеплиця» (Молодіжне). 2:1. «Титан» (Армянськ) — «Арсенал» (Біла Церква). 0:1. «Авангард» (Краматорськ) — «Олександрія». 0:0. «Суми» — «Севастополь». 1:0.
«Сталь» — 19 очок, «Севастополь», «Зірка», «Буковина», «Олександрія» — по 15, «Геліос», «Авангард», «Олімпік» — по 14, «Суми» — 13, «Миколаїв», «Полтава» — по 12, «Оболонь» — 11, «Нафтовик», «Арсенал», «Кримтеплиця» — по 10, «Динамо-2» — 7, «Одеса», «Титан» — по 5.
Хокей. Чемпіонат КХЛ. «Слован» (Братислава) — «Донбас» (Донецьк). 2:4 (1:1, 1:1, 0:2).