31 серпня
Відзначилися наші плавці: на дистанції 50 м вільним стилем золоту нагороду виборов Ескендер Мустафаєв, у запливі на 200 м перше місце посіла Наталія Прологаєва (це її друге «золото» лондонського карбу). Срібну медаль на 50-метрівці батерфляєм здобув Євген Богодайко.
І в змаганнях дзюдоїстів українці залишили золотий слід. У вагової категорії до 81 кг Олександр Косінов у фіналі здолав аргентинця Госе Еффрона, а Дмитро Солоєв (до 73 кг) у вирішальній сутичці виявився сильнішим за Шаріфа Галілова з Узбекистану.
«Срібло» на рахунку Інни Стрижак (стрибки у довжину).
Лідія Соловйова стала третьою у ваговій категорії до 44 кг у жіночому пауерліфтингу.
1 вересня
На золоту медаль настріляв Василь Ковальчук. Він став найкращим у вправі R5 (пневматична гвинтівка лежачи, 10 м, 40 пострілів).
Золотим став забіг на 100 м (Т35) для нашого Юрія Царука.
Українець Андрій Калина першим здолав 100-метрівку брасом. На такій самій дистанції у жінок другою стала Оксана Хруль. На 50-метрівці вільним стилем «бронзу» виграв Олексій Федина.
Інна Стрижак фінішувала третьою у фінальному забігу на 100 метрів (Т38).
2 вересня.
Легкоатлетка Марія Помазан здобула друге «золото» на Параолімпіаді. До медалі в метанні диска вона додала найвищу нагороду у штовханні ядра (F35/36).
Алла Лисенко — параолімпійська чемпіонка-2012. Вона перемогла в академічному веслуванні серед одиночок (ASW1x). Окрім того, Україна здобула ще й «бронзу» у змаганні змішаних четвірок (LTAMіx4+).
200-метрівку комплексним стилем виграв Євген Бородайко, котрий встановив рекорд світу, пропливши дистанцію за 2 хвилини 33,13 секунди.
Ще одну нагороду найвищого ґатунку здобув Дмитро Залевський у плаванні на 100 метрів, у цьому ж запливі його колега Віктор Смирнов завоював бронзову нагороду.
Легкоатлет Роман Павлюк став третім у забігу на 100 метрів (T36).
На ранок учорашнього дня медальний здобуток у лідируючій групі був таким:
1. Китай — 87 нагород (35 золотих, 24 срібні, 28 бронзових); 2. Велика Британія — 53 (15, 24, 14); 3. Австралія — 43 (14, 11, 18); 4. УКРАЇНА — 33 (13, 8, 12); 5. Росія — 34 (12, 13, 9); 6. США — 33 (9, 8, 16).
Справжній бій в організаторів виграла українська делегація. Хотіли відібрати золоту медаль у метанні диску в Марії Помазан. І вручити їй срібну. Але завдяки народному депутату України, президенту Національного комітету спорту інвалідів Валерію Сушкевичу справедливість було  встановлено.