Греко-римська боротьба. Баку (Азербайджан). Чемпіонат світу серед юнаків. Представник України Артур Політаєв виграв золоту медаль у ваговій категорії до 42 кг.
Шахи. Прага (Чехія). Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат. Українці здобули чотири медалі. Як повідомляє офіційний сайт Федерації шахів України, загалом у семи вікових групах взяли участь юні шахісти із 46 країн.
Чемпіонкою Європи серед дівчат до 16 років стала Марія Танцюра (Харків). У найстаршій групі дівчат (до 18 років) Анастасія Рахмангулова (Миколаїв) здобула бронзову медаль. Дві нагороди виграли хлопці в групі до 10 років. Віктор Матвіїшен (Вінниця) посів друге місце, Кирило Шевченко (Краматорськ) — третє.
Cтрітбол. Греція. Чемпіонат світу. Україна завоювала два третіх місця — в чоловічому турнірі і міксті. Наша чоловіча команда (Тимур Арабаджі, Микола Єрьомін, Дмитро Липовцев, Дмитро Неволін) у «бронзовому» матчі перемогла стрітболістів Ізраїлю — 19:18. Фінал. Сербія — Франція — 16:13.
У міксті збірна України (Микола Єрьомін, Дмитро Липов, Ольга Мазниченко, Ганна Соколан) в поєдинку за третє місце переграла команду Чехії —15:8. Фінал. Франція — Аргентина. 14:8.
Сучасне п’ятиборство. Варшава (Польща). Юнацький чемпіонат Європи. Участь брали 100 спортовців із 13 країн. Українці Яна Поліщук та Ілля Британ посіли третє місце у мікст-естафеті. Це особлива дисципліна, в якій двоє учасників працюють у парі та допомагають одне одному пройти випробування зі стрільби, фехтування, кінного спорту, плавання та бігу (кросу).
Волейбол. Жіноча збірна України (тренер — Андрій Романович) продовжує готуватися до відбірних матчів чемпіонату Європи. Вона взяла участь у міжнародному турнірі в Южному, де сперечалася з місцевим «Хіміком», російським «Протоном» та збірною Білорусі. Українська команда посіла третє місце, вигравши два матчі з трьох. Перше місце у білорусок, які за додатковими показниками випередили «Хімік».
«Білий Барс» змінює прописку
Хокей. Один із старожилів національного чемпіонату — СХК «Білий Барс» — раніше базувався у Броварському районі Київської області. А з нового сезону представлятиме Білу Церкву. Щоправда, новий чемпіонат «барси» розпочнуть у броварському «Терміналі», але після відкриття арени у Білій Церкві в рамках реалізації програми «Хокей України» (орієнтовна дата відкриття — 28 жовтня 2012 року), клуб перебереться до нового приміщення. Новий керівник клубу родом із Білої Церкви і тому прагне розбудувати хокейну інфраструктуру в місті на базі нової льодової арени.