Індорхокей. Шяуляй (Литва). Кубок європейських чемпіонів серед жінок. Наша «Сумчанка» за «бронзу» перемогла «Славію» (Чехія, Прага) — 4:4 (булліти — 2:1). Нагадаємо, що 2009 року сумчанки виборювали срібні медалі.
Українська хокеїстка Юлія Шевченко разом із двома німкенями та іспанками поділила першість у суперечці бомбардирів, забивши шість м’ячів.
Кубок виграла команда UHC «Гамбург» (Німеччина), яка у фіналі взяла гору над «Клуб де Кампо» (Іспанія, Мадрид) — 8:0.
Водне поло. Гожов Велькопольський (Польща). Міжнародний турнір молодіжних збірних. Збірна України, готуючись до перших Європейських ігор у Баку (відбудуться цьогоріч), зіграла в цих змаганнях і стала срібним призером.
Підопічні тренерів Євгена Наумчика та Георгія Махарадзе поступилися лише переможцям турніру ватерполістам Німеччини — 11:16. Решту поєдинків українці виграли: у Білорусі — 14:7, Австрії — 8:5 і Польщі — 12:8.
Бокс. Наступним суперником чемпіона світу WBO у напівлегкій вазі українця Василя Ломаченка (3-1, 1 KО) стане південноафриканець Сімпіве Вітьєка (27-3, 16 KО). Бій відбудеться 2 травня в Лас-Вегасі (США) в андеркарті поєдинку між двома легендами сучасного боксу — американцем Флойдом Мейвезером та філіппінцем Менні Пак’яо.
34-річний Вітьєка виходив на ринг 12 грудня в ПАР і переміг за очками мексиканця Антоніо Сантоса Рейєса в бою за вакантний інтерконтинентальний титул WBA.
Вітьєка 2013 року володів титулом чемпіона світу WBA. Відібрав пояс у південноафриканця 31 травня 2014 року філіппінець Ноніто Донейр.
***
У п’ятницю в київському Палаці спорту «Українські отамани» проведуть черговий матч у рамках Всесвітньої серії боксу (WSB). Суперник у нашої команди буде дуже серйозний — «Кубинські приборкувачі», які є діючими чемпіонами турніру. Початок зустрічі о 21.30.
Перед поєдинком із кубинцями «отамани» посідають другий рядок групи А, маючи 13 балів. Кубинці йдуть першими, маючи максимальну кількість очок — 18. В останньому турі кубинські боксери впевнено здолали «Британські левині серця» — 4:1.