У колекції нагород мотогонщика з міста Радивилів, що на Рівненщині, Назара Парніцького, котрий почав займатися цим видом спорту з чотирьох років, уже чимало здобутих призів і нагород. Нині юний гонщик, котрий навчається в другому класі Радивилівської НВК «Школа №2-ліцей», зійшов на свою найвищу спортивну вершину, беручи участь у фіналі Кубка України з мотокросу.

Назар Парніцький виступав у наймолодшій віковій групі на мотоциклі з об’ємом двигуна 50 кубічних сантиметрів. Турнір складався з двох етапів. У першому радивилівчанин фінішував другим, пропустивши вперед Василя Кураша із Закарпаття. А в другому взяв упевнений реванш у головного конкурента. Набравши 97 очок (у Василя Кураша — 91), Назар Парніцький став володарем Кубка країни.
Першим привітав Назара з перемогою його батько Петро Анатолійович, котрий прищепив синові любов до мотоциклетного спорту і нині тренує юного гонщика.