Плавання. Дебрецен (Угорщина). Чемпіонат Європи. Українець Сергій Фролов став третім на дистанції 800 м вільним стилем — 7.52,81. «Золото» виграв Кіс Герго (Угорщина) — 7.49,46, «срібло» — Грегорілдо Пальорінеллі (Італія) — 7.52,23.
На 50-метрівці вільним стилем бронзову нагороду отримав наш Андрій Говоров — 22,18. Чемпіон — Фредерік Буске (Франція) — 21,80, срібний призер — Штефан Ністранд (Швеція) — 22,04.
Спортивна гімнастика. Монпельє (Франція). Чемпіонат Європи. Український атлет Ігор Радівілов виграв срібну медаль в опорному стрибку — 16,066. Чемпіоном став румун Коці — 16,116.
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. Серія за третє місце. «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) — «Будівельник» (Київ). 98:88 (24:18, 24:33, 19:18, 32:19). Рахунок у серії став 3:1, і бронзові медалі дісталися баскетболістам Запоріжжя.
Футбол. Першість країни. Перша ліга. 33-й тур. «Кримтеплиця» (Молодіжне) — «Буковина» (Чернівці). 0:1. «Геліос» (Харків) — «Одеса». 1:1. «Енергетик» (Бурштин) — «Динамо-2» (Київ). 0:3. «Сталь» (Алчевськ) — «Нива» (Вінниця). 0:0. «Олімпік» (Донецьк) — «Миколаїв». 0:0. «Нафтовик» (Охтирка) —«Зірка» (Кіровоград). 5:1. «Арсенал» (Біла Церква) — «Говерла-Закарпаття» (Ужгород). 0:0. «Титан» (Армянськ) — «Львів». 2:0.
«Говерла-Закарпаття» — 81 очко, «Севастополь» — 75, «Металург» (Запоріжжя) — 73, «Арсенал» — 62, «Кримтеплиця» — 60, «Буковина» — 56, «Динамо-2» — 50, «Геліос» — 48, «Сталь» — 47, «Нафтовик» — 44, «Зірка» — 41, «Олімпік» — 40, «Титан» — 32, «Нива» — 29, «Одеса», «Миколаїв» — по 28, «Енергетик» — 19, «Львів» — 18.