Спортивна гімнастика. Брюссель (Бельгія). Чемпіонат Європи. Особиста першість. Бруси. 1. Комова — 15.666; 2. Гришина (обидві — Росія) —15.200; 3. Наталія Кононенко (Україна) — 15.133.
Стрибки у воду. В Ейндховені (Нідерланди) 15—20 травня відбудеться чемпіонат Європи. Українську команду представлятимуть найсильніші спортсменами (Ілля Кваша, Олексій Пригоров, Олександр Бондар, Олександр Горшковозов, Антон Захаров, Олена Федорова, Анна Письменська, Юлія Прокопчук, Вікторія Потєхіна). Для них це останній міжнародний старт такого високого рівня перед Іграми XXX Олімпіади в Лондоні, інформує сайт НОК України.
Волейбол. Завершився фінальний турнір чемпіонату країни серед чоловіків. Переможцем став харківський «Локомотив» — 28 очок. Срібні медалі дісталися клубу «Кримсода» (Красноперекопськ) — 27, бронзові — «Фавориту» (Лубни) — 10. Четверте місце посіла команда «Імпекагро» (Черкаси) — 7.
Теніс. Варна (Болгарія). Міжнародний турнір. Призовий фонд — 10 тисяч доларів. Фінал. Іван Сергєєв (Україна) — Теодор-Даян Крачюн (Румунія). 6:0, відмова суперника. Раніше Сергєєв разом з Олександром Недовєсовим переміг у парному розряді. Українці переграли болгарський дует Дімов/Кузманов. 6:1, 6:1.
Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. 1/2 фіналу. «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) — «Донецьк». 73:75 (15:17, 13:22, 23:17, 22:19). Рахунок у серії став 2:4. Таким чином «Донецьк» вийшов до фіналу, де зіграє з маріупольським «Азовмашем».