Греко-римська боротьба. Таюянь (Китай). Міжнародний турнір. Український атлет Ленур Тиміров (на знімку) із Судака посів перше місце у вазі до 60 кг і виграв олімпійську ліцензію.
Фото з сайту Асоціації боротьби України.
Дзюдо. Челябінськ (Росія). Чемпіонат Європи. Киянин Володимир Сорока виборов «срібло». У фіналі вагової категорії до 73 кг він поступився французу Уго Леграну. «Бронзу» поділили нідерландець Декс Елмонта та ізраїльтянин Йосип Палелашвілі.
Марина Прищепа з Києва стала третьою в категорії до 78 кг. У «бронзовому» поєдинку українка перемогла Мерінде Веркерк з Нідерландів. Прищепа і Сорока завоювали олімпійські ліцензії.
Чоловіча збірна України стала бронзовим призером командних змагань. У турнірі за «бронзу» українці перемогли німців (3:2) і французів (3:2). Ще один комплект медалей за третє місце вибороли поляки. А «золото» завоювала збірна Грузії, котра у фіналі перемогла Росію (3:2).
Вільна боротьба. Таюянь (Китай). Міжнародний турнір. Киянин Валерій Андрейцев (вага 96 кг) та Андрій Квятковський (вага 66 кг) з Івано-Франківська здобули бронзові медалі, а з ними і путівки на Олімпіаду до Лондона.
Футбол. Першість країни. Перша ліга. 28-й тур. «Говерла-Закарпаття» (Ужгород) — «Одеса». 6:0. «Зірка» (Кіровоград) — «Геліос» (Харків). 2:1. «Динамо-2» (Київ) — «Буковина» (Чернівці). 3:0. «Миколаїв» — «Севастополь». 0:1. «Нива» (Вінниця) — «Кримтеплиця» (Молодіжне). 0:0. «Львів» — «Металург» (Запоріжжя). 1:5 (усі м’ячі у запоріжців забив Олексій Бєлік). «Олімпік» (Донецьк) — «Сталь» (Алчевськ). 1:0. «Нафтовик» (Охтирка) — «Енергетик» (Бурштин). 3:0. «Арсенал» (Біла Церква) — «Титан» (Армянськ). 2:1. 29-й тур. «Буковина» — «Львів». 0:0. «Севастополь» — «Нива». 5:1. «Титан» — «Зірка». 0:2. «Енергетик» — «Арсенал». 2:3. «Сталь» — «Нафтовик». 3:0. «Говерла-Закарпаття» — «Олімпік». 4:1.
«Говерла-Закарпаття» — 71 очко, «Металург» — 67, «Севастополь» — 63, «Арсенал» — 57, «Кримтеплиця» — 56, «Буковина» — 49, «Сталь» — 42, «Геліос» — 41, «Динамо-2» — 40, «Нафтовик» — 38, «Олімпік» — 35, «Зірка» — 31, «Титан» — 29, «Одеса» — 26, «Миколаїв» — 21, «Нива» — 19.
***
Бородянка (Київська область). ІІ міжнародний турнір серед студентів. Третій тур. Казахський національний педагогічний університет імені Абая (Алмати) — Тульський державний університет (Росія). 2:0. Технічний університет (Молдова, Кишинів) — Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (Україна, Черкаси). 3:0.
Підсумкове становище команд: 1. Казахстан — 7 очок; 2. Росія — 6; 4. Молдова — 3; Україна — 1.