Напередодні травневих свят — і в час цвітіння сакур — в Ужгороді проходили ХІІ міжнародні змагання з танцювального спорту «UZHGOROD OPEN-2012». Протягом двох днів на паркеті спорткомплексу «Юність» виступали майже півтори тисячі учасників (спортивні дуети від 5 років і до категорії «дорослі») із 20 країн. Дуети змагалися протягом 27 годин! Україну представляли танцюристи з 25 міст.
У категорії «Дорослі» в перший день змагань порадували Михайло Білопухов — Анастасія Шипиліна (Київ), які обійшли співвітчизників із Харкова й Полтави. Переможці зазначили, що вже втретє змагалися в Ужгороді. У вечірній програмі другого дня змагань перше місце посіли Володимир Лятов і Вероніка Мишко (клуб «Грація» з Ужгорода). Вибороти перемогу цій парі було нелегко. Адже буквально перед цими змаганнями Володя й Ніка чимало сил залишили в чемпіонатах Європи в Данії та в Німеччині. Переможці зазначили, що далася втома, викликана частими перельотами, проте в цілому фізично й морально вони були готовими до боротьби, до того ж за підтримки рідних. І слід зазначити, що судді з 13 країн одностайно віддали перевагу ужгородському дуетові.