Олімпійська чемпіонка з легкоатлетичного семиборства Наталя Добринська (Україна) — переможниця у жіночій номінації на найкращу атлетку європейської легкоатлетичної федерації у березні.
Другою у жіночому голосуванні стала дворазова олімпійська чемпіонка зі стрибків з жердиною Олена Ісінбаєва (Росія). Третя позиція у срібної призерки чемпіонату світу з метання диска Надін Мюллер (Німеччина).
У чоловіків найкращим легкоатлетом березня у Європі став стрибун із жердиною Рено Лавіліньє (Франція), котрий на світовому чемпіонаті в закритих приміщеннях став переможцем з найкращим результатом сезону в світі — 5.95, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.
Не впасти б нижче...
Хокей. Любляна (Словенія). Чемпіонат світу. Дивізіон І. Група А. 18 квітня. Україна — Велика Британія. 3:4 ОТ (1:0, 2:3, 0:0, 0:1). Австрія — Японія. 3:4 Б (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1). Словенія — Угорщина. 4:1 (1:0, 2:0, 1:1).
Турнірне становище на 18 квітня: Словенія — 9, Австрія — 7, Угорщина — 6, Велика Британія, Японія — 2, Україна — 1.
Наша збірна після цієї невдачі втратила навіть теоретичні шанси на путівку у вищу лігу. Ситуація настільки складна, що і в цьому дивізіоні утриматись буде нелегко.
Фаворит демонструє міць
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. 1/4 фіналу. Перший матч. «Будівельник» (Київ) — «Одеса». 94:69 (22:16, 27:27, 21:13, 24:13). Переможець регулярного чемпіонату, фаворит турніру — київський клуб — переконливо виграв і в стартовому поєдинку серії.