Володимир Кличко, абсолютний чемпіон з боксу в суперважкій вазі, відкрив у Дніпродзержинську оновлену дитячо-юнацьку спортивну школу №1, де вчаться більш як 700 спортсменів.
Брати вважають, що спорт допомагає відвойовувати молодь у вулиці, наркотиків, алкоголю та криміналу. Школа стала переможцем Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!», що його фінансує Фонд братів Кличків. Її учням Володимир подарував пристосування для секції тхеквондо й греко-римської боротьби, гандбольні форми, одиночні байдарки й тренажер для веслувальників.
А Віталій у цей час представляв дніпропетровським журналістам фільм німецького режисера Себастіана Денхардта «Кличко».
— Це розповідь про двох братів, про двох маленьких хлопчиків, які багато про що мріяли й багато чого досягли. Це доказ того, що у світі немає нічого неможливого, — сказав Віталій Кличко.
Він поскаржився на те, що керівництво Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара не дозволило йому зустрітися зі студентами й прочитати лекцію «Євроінтеграційні процеси та участь у них України» під приводом того, що в цих стінах неприпустима політагітація. У Дніпропетровському транспортному університеті Віталію Кличку теж відмовили, зіславшись на ремонт в актовому залі. Відповідаючи на запитання журналістів, чемпіон зізнався, що для власних чад став «татом вихідного дня»:
— Я йду, коли вони ще сплять, і повертаюся, коли вже сплять. Нелегку ношу виховного процесу несе моя дружина, за що їй велике спасибі, — сказав він і зазначив, що старший син вирішив займатися боксом. — Довелося йому поступитися й купити боксерські рукавички.