Ліга Європи. 1/8. Перші матчі. «Твенте» (Нідерланди) — «Шальке-04» (Німеччина). 1:0. «Атлетіко» (Іспанія) — «Бешикташ» (Туреччина). 3:1. «Спортінг» (Португалія) — «Манчестер Сіті» (Англія). 1:0. «Стандард» (Бельгія) — «Ганновер» (Німеччина). 2:2. АЗ (Нідерланди) — «Удінезе» (Італія). 2:0. «Валенсія» (Іспанія) — ПСВ (Нідерланди). 4:2. «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Атлетік» (Іспанія). 2:3.
«Металіст» (Україна, Харків) — «Олімпіакос» (Греція, Пірей). 0:1. Гол: Фустер, 50.
«Металіст»: Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Фініньо (Пшеничних, 62), Торсіглєрі, Едмар, Гав’єр, Соса, Бланко (Девич, 62), Тайсон, Крістальдо (Марлос, 82). Тренер — Мирон Маркевич.
«Олімпіакос»: Медьєрі, Торосідіс, Мельберг, Пападопулос, Маркано, Маніатіс, Орбаїс, Макун (Модесто, 77), Міральяс (Абдун, 89), Фустер (Олебас, 79), Джеббур. Тренер — Ернесто Вальвердо.
Вилучено Едмара, 81 (небезпечна гра із загрозою нанесення травми).
Рефері — Іштван Вад (Угорщина).
Харків. Стадіон «Металіст». 31 591 глядач.
Гості чітко оборонялися, і було помітно, що вони налаштувалися на нічию. Але доля зробила їм дорогоцінний подарунок. Витримавши серйозний тиск харків’ян у першому таймі, греки після перерви гру майже вирівняли. І невдовзі пірейці, котрі почали діяти щільніше, скористалися грубою помилкою воротаря «Металіста».
Звичайно, прикро програвати вдома, але панікувати не варто, бо післязавтра другий матч у Піреї. Ретельно проаналізувавши похибки, необхідно добре налаштуватися на гру. «Металіст» та «Олімпіакос» за силою приблизно однакові. Тому шанси на позитивний підсумок двобою у нашої команди є.