Футбол. Лібревіль (Габон). Кубок африканських націй. Фінал. Замбія — Кот-д’Івуар. 0:0 (пенальті — 8:7).
Замбія: Мвіне, Нкаусу, Гімунде, Мусонда (Н. Муленга, 12; Ф. Катонго, 74), Сунзу, Калаба, Чанса, Сінкала, Лунгу, Маюка, К. Катонго. Тренер — Ерве Ренар.
Матч за третє місце. Малі — Гана. 2:0.
Фото з сайту чемпіонату.
Футзал. Загреб (Хорватія). Чемпіонат Європи. Фінал. Іспанія — Росія. 3:1 ОТ (0:1, 1:0, 0:0, 2:0). Матч за третє місце. Італія — Хорватія. 3:1.
***
У матчі плей-оф до ЧС-2012 збірній України протистоятиме команда Румунії. Про це стало відомо під час жеребкування, котре відбулося в Загребі. Стикові матчі зіграють 25—28 березня та 8—11 квітня. Перший матч українська команда проведе на виїзді.
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) — «Дніпро-Азот» (Дніпродзержинськ). 84:80 (26:27, 16:20, 18:15, 24:18). «Миколаїв» — «Черкаські мавпи». 86:77 (21:31, 26:9, 16:23, 23:14). «Одеса» — «Дніпро» (Дніпропетровськ). 102:94 (26:17, 23:24, 26:18, 27:35).
Стрибки у воду. Росток (Німеччина). Перший етап серії Гран-прі. Українці здобули чотири медалі, повідомляє офіційний сайт НОК України.
Ілля Кваша виграв срібні нагороди в індивідуальних стрибках з триметрового трампліна і в синхронних стрибках у парі з Олексієм Пригоровим. Олена Федорова та Ганна Письменська стали бронзовими призерками (синхронні стрибки з триметрового трампліна). Олександр Бондар і Олександр Горшковозов — срібні призери у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.
Другий етап серії Гран-прі відбудеться в Монреалі (Канада) з 3 по 6 травня.