Футбол. Санкт-Петербург (Росія). Кубок Співдружності. Сьогодні на турнірі відбудуться матчі 1/4 фіналу: Україна — Литва, Росія — Молдова, Іран — Латвія, Казахстан — Білорусь.
Дубаї (ОАЕ). Міжнародний турнір Dubaі Matchworld Cup. Фінал. «Зеніт» (Росія, Санкт-Петербург) — олімпійська збірна Узбекистану. 5:0.
Матч за третє місце. «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Буньодкор» (Узбекистан, Ташкент). 1:1 (пенальті — 4:5). Голи: Коста, 61 — Пардаєв, 18. Пенальті у донеччан реалізували: Срна, Адріано, Коста, Мхітарян; не реалізував — Ракицький (поперечина).
«Шахтар»: Шуст, Срна, Гюбшман, Ракицький, Рац (Шевчук, 46), Гай (Кобін, 78), Фернандіньо (Патрік, 62), Коста, Дентіньо (Мхітарян, 46), Едуардо (Тейшейра, 46), Селезньов (Адріано, 46).
Контрольні матчі. «Металіст» (Харків) — «Динамо» (Москва). 4:2. Голи: Марлос, 31, Вільягра, 37, Єпуряну, 73, Крістальдо, 77, Валяєв, 80, Місімович, 85.
«Металіст»: перший тайм — Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Торсіглєрі, Фініньо, Соса, Гав’єр, Едмар, Марлос, Девич, Тайсон; другий тайм — Старцев, Бордіян, Березовчук, Обрадович, Романчук, Бланко, Валяєв, Шелаєв, Пшеничних, Крістальдо, Воробей.
«Динамо»: перший тайм — Фролов, Фернандес, Гранат, Вілкшир, Ломич, Джуджак, Юсупов, Самєдов, Сємшов, Воронін, Кураньї; другий тайм — Фролов, Шитов, Риков, Єпуряну, Гатагов, Місімович, Нахейчік, Сапета, Ільїн, Кокорін, Смолов.
Вилучено Крістальдо, 67, Бордіяна, 83, Сапету, 88.
«Арсенал» (Київ) — «Кайсар» (Казахстан). 4:0. Голи: Адійя, 14, Старгородський, 46, Шацьких, 65 (п), Гоменюк, 79.
«Арсенал»: перший тайм — Мусієнко, Шершун, Матуку, Лампі, Польовий, Куансах, Шоава, Адійя, Аржанов, Міколюнас, Мазілу; другий тайм — Боровик, Симоненко, Одібе, Мостовий, Хомин, Максимов, Старгородський, Флореску, Ковпак, Гоменюк, Шацьких.
Суперники збірної України по груповому турніру Євро-2012 шведи зіграли товариський матч. Катар — Швеція. 0:5. Голи: Дурмаз, 50, Классон, 60, Гісен, 69, 90+2, Терн, 84.
Швеція: Даглін (Йонссон, 45), Демір (Юганссон, 45), Дюрестам, Голгерссон, Свенссон, Гільємарк (Фріберг, 63), Гамад (Ольссон, 45), Дурмаз (Гулт, 74), Саломонссон, Классон (Терн, 63), Гісен.
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Результати матчів останніх днів: «Будівельник» (Київ) — «Донецьк». 73:66 (20:18, 18:17, 20:19, 15:12). «Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Говерла» (Івано-Франківськ). 75:73 (21:16, 21:16, 17:21, 16:20). «Хімік» (Южне) — «Черкаські Мавпи». 86:68 (21:12, 24:15, 25:13, 16:28). «Одеса» — «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг). 101:91 (36:14, 18:31, 19:17, 28:29). «Київ» — «Миколаїв». 81:72 (25:23, 18:22, 17:13, 21:14). «Дніпро» — «Галичина» (Львів). 89:79 (17:14, 29:25, 20613, 23:27).
Хокей. ВХЛ. Регулярний чемпіонат. 23 січня. «Донбас» (Донецьк) — «Іжсталь» (Іжевськ). 6:2 (3:0, 1:1, 2:1).