Не довго тривав період безробіття для 40-річного Володимира Шарана, котрий у першій частині поточного чемпіонату працював з ФК «Олександрія». Тепер він офіційно очолив «Карпати», підписавши з клубом трирічний контракт.
Ще гравцем Шаран виступав у цьому колективі у сезонах 1989/1991 і 1998/2001. Також він захищав кольори київського «Динамо», «Дніпра» і «Поліграфтехніки». У складі динамівців став триразовим чемпіоном України (1993, 1994 і 1995 роки) і володарем Кубка країни — 1993 рік. У складі «Карпат» вигравав «бронзу» чемпіонату України (1998). А ще він чемпіон Європи серед юнаків (1990), бронзовий призер юніорського чемпіонату світу (1991). Провів один матч за національну збірну України.
Володимир Богданович тренував «Кривбас-2» (Кривий Ріг), «Зірку» (Кіровоград), «Закарпаття» (Ужгород) і, як ми вже згадували, «Олександрію».
Матчі турнірні...
Санкт-Петербург (Росія). Кубок Співдружності (U-21). Група В. Латвія — Молдова.
Україна — Киргизстан. 4:0. Голи: Федотов, 13, Будківський, 22, 32, 45+1.
Відзначився форвард маріупольського «Іллічівця» Пилип Будківський, котрий у цій зустрічі забив три м’ячі! Наша збірна достроково вийшла до 1/4 фіналу.
Україна — Латвія. 2:0. Голи: Павлов, 7 (п), Будківський, 90.
Україна: Мисак, Кушніров, Черемісін, Мягков (Олійник, 77), Павлов (Будківський, 58), Насонов, Іванко, Турчанов (Гречишкін, 68), Бабенко, Каверін (Цуріков, 58), Силантьєв (Шевчук, 46).
Отже, підопічні Павла Яковенка виграли всі три поєдинки в групі, посіли перше місце, забивши сім м’ячів і не пропустивши жодного.
Марбелья (Іспанія). Міжнародний турнір Football Іmpact CUP 2012». Матчі 1/4 фіналу.
«Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Стремсгодсет» (Норвегія). 4:1. Голи: Коноплянка, 51, Ротань, 70 (п), Матеус, 90+1, 90+2 — Саетра, 73.
«Дніпро»: Каніболоцький (Варцаба , 46), Мандзюк (Чеберячко, 68), Кулаков (Пашаєв, 68), Калинич (Бохашвілі, 46), Олійник (Зозуля, 71), Чеберячко (Мазух, 46), Зозуля (Матеус, 46), Денисов (Стринич, 46), Пашаєв (Коноплянка, 46), Ротань (Шахов, 71), Шахов (Сергій Кравченко, 46, Ротань, 80).
Динамо» (Київ) — «Янг Бойз» (Швейцарія). 2:2 (пенальті — 4:2). Голи: Ярмоленко, 37, Ескобар, 89 — Деген, 22, Нуззоло, 44.
«Динамо»: перший тайм — Коваль, Сілва, Хачериді, Алмейда, Бетао, Вукоєвич, Аруна, Ярмоленко, Дуду, Мілевський, Ідейє; другий тайм — Бойко, Буяльський, Лухтанов, Макаренко, Сілва, Рибалка, Гармаш, Корреа, Бертольо, Нінкович, Ескобар.
У 1/2 фіналу (25 січня) кияни зустрінуться з угорським клубом «Відеотон» (Секешфехервар), а дніпропетровці — з переможцем пари «Динамо» (Тбілісі) — «Краковія» (Польща).
Дубаї (ОАЕ). Міжнародний турнір Dubaі Matchworld Cup.
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Етуаль дю Сахель» (Туніс). 4:1. Голи: Мхітарян, 10, 12, Срна, 82 (п), Едуардо, 88 — Анір, 18. «Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук (Рац, 85), Гюбшман (Чижов, 46), Фернандіньо (Гай, 46), Коста (Едуардо, 53), Дентіньо (Тейшейра, 46), Мхітарян (Патрік, 90), Адріано (Селезньов, 64).
Вилучено Кучера, 34 (груба гра).
...І контрольні
ОАЕ. «Металіст» (Харків) — «Спартак» (Росія, Москва). 4:1. Голи: Девич, 10, Гав’єр, 40, Обухов, 58, Валяєв, 66, Крістальдо, 77.
«Металіст»: перший тайм — Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Торсіглєрі, Фініньо, Соса, Гав’єр, Едмар, Торрес, Девич, Тайсон; другий тайм — Дишленкович, Бордіян, Березовчук, Обрадович, Романчук, Бланко, Валяєв, Шелаєв, Марлос, Крістальдо (Тащі, 85), Воробей (Радченко, 65).
«Спартак»: перший тайм — Дикань, Паршивлюк, Сухі, Рохо, Макєєв, Арі, Зотов, Д. Комбаров, Макгіді, Ананідзе, Веллітон; другий тайм — Ребров, К. Комбаров, Родрігес, Рохо, Кудряшов, Каріока, де Зеув, Обухов, Козлов, Дзюба, Еменіке.