Футбол. Санкт-Петербург (Росія). Кубок Співдружності (U-21). Група В. 1-й тур. Киргизстан — Латвія. 2:3.
Україна — Молдова. 1:0. Гол: Шевчук, 15. Україна: Березовський, Парцванія, Опанасенко, Віценець (Черемісін, 79), Федотов (Бабенко, 63), Павлов (Будківський, 94), Каверін (Цуріков, 90), Богданов, Олійник, Шевчук (Кушніров, 94), Гречишкін. Тренер — Павло Яковенко.
***
Донецький «Шахтар» розпочав тренувальний збір в ОАЕ. Там він бере участь у міжнародному турнірі Dubaі Matchworld Cup. Триває груповий етап. Перший тур. 19 січня.
«Шахтар» — олімпійська збірна Узбекистану. 1:1 (по пенальті — 5:6). Голи: Адріано, 52 — Тураєв, 43. «Шахтар»: перший тайм — П’ятов, Кобін, Чижов, Ракицький, Рац, Гюбшман, Фернандіньо, Вилліан, Тейшейра, Едуардо, Селезньов; другий тайм — Шуст, Кобін, Кучер, Гюбшман, Рац (Шевчук, 63), Мхітарян, Гай, Едуардо (Агахова, 70), Патрік, Тейшейра, Адріано.
***
Контрольні матчі. 19 січня. «Металург» (Донецьк) — «Динамо» (Німеччина, Дрезден). 1:0. Гол: Лазич, 23. «Металург»: перший тайм — Бандура, Маріо Сержіо, Чечер, Воловик, Голайдо, Мкртчян, Лазич, Нельсон, Дімітров, Казарян, Міщенко; другий тайм — Воробйов, Гришко, Барановський, Єлєсєєв, Шина, Прийма, Грищенко, Морозюк, Полюлях (Годін, 88), Соарес, Соломка.
«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Кайсар» (Казахстан). 6:0. Голи: Яровенко, 22, Єслінек, 50, 75, Лисенко, 57, 65, 89. «Кривбас»: перший тайм — Федоренко, Матич, Лисицький, Сердюк, Льопа, Федорів, Габовда, Яровенко, Самодін, Бартулович, Екпо; другий тайм — Штанько, Екпо, Лисенко, Костишин, Федорчук, Петров, Васильєв, Лобжанідзе, Єслінек, Бабатунде, Валєєв.
Хокей. Чемпіонат ПХЛ України. 19 січня. «Компаньйон-Нафтогаз» (Київ) — «Леви» (Львів). 2:4 (0:0, 2:3, 0:1). «Сокіл» (Київ) — «Гайдамаки» (Вінниця). 5:0 (1:0, 2:0, 2:0).
«Сокіл» — 86 очок, «Донбас» (Донецьк) — 79, «Беркут» (Київ) — 64, «Компаньйон-Нафтогаз» — 51, «Леви» — 38, «Харківські Акули» -35, «Білий Барс» (Бровари) — 20, «Гайдамаки» — 8.
***
Названо імена арбітрів, які обслуговуватимуть «Матч зірок Професіональної хокейної ліги». Головні рефері — Максим Урда та Олег Лускань, лайнсмени — Олександр Говорун та Артем Корепанов, інформує сайт ПХЛ. Усі вони мають міжнародну категорію. Нагадаємо, що «Матч зірок ПХЛ» відбудеться завтра у столичному Палаці спорту.