Учора в Донецьку відкрито нову льодову арену відповідно до реалізації соціальної програми «Хокей України». «Алмаз» — назва нового льодово-спортивного комплексу, який знаходиться по вулиці Щетиніна, 1-д, в Пролетарському районі. Хокейний майданчик відповідає стандартам Міжнародної федерації хокею (60 х 30 м), має трибуни на 400 місць. На новій арені вже створено ДЮСШ, до якої триває набір юних донеччан в секції хокею та фігурного катання.
Лише результати
Хокей. Чемпіонат ПХЛ України. 28 грудня. «Леви» (Львів) — «Компаньйон-Нафтогаз» (Київ). 1:4 (0:4, 1:0, 0:0).
Відкритий чемпіонат ВХЛ. Конференція «Захід». 28 грудня. «Локомотив» (Ярославль) — «Донбас» (Донецьк, Україна). 3:4 Б (1:1, 2:1, 0:1, 0:1).
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. 28 грудня. «Говерла» (Івано-Франківськ) — «Донецьк». 74:73 (24:24, 19:21, 14:17, 17:11). «Київ» — «Хімік» (Южне). 93:96 (27:17, 29:29, 26:24, 11:26.
Студент став олімпійцем
Член збірної України з боксу вінничанин Денис Козарук путівку на Олімпіаду в Лондон здобув після того, як виборов друге місце на чемпіонаті Європи серед студентів.
Турнір відбувався у Москві. Після змагань молодого боксера привітали з подвійним досягненням. З радістю зустріли таке повідомлення і в його рідному навчальному закладі — Вінницькому національному аграрному університеті, де Денис опановує фах інженера-механіка. Учасника майбутньої Олімпіади привітав від імені колективу ректор університету народний депутат України Григорій Калетнік.
Майстер спорту міжнародного класу Денис Козарук перемагав на чемпіонаті України серед дорослих, є дворазовим призером чемпіонату Європи серед студентів, переможцем міжнародного турніру класу «А». Боксом займається зі шкільних років. Путівку на Олімпіаду-2012 виборов під керівництвом вінницького тренера Сергія Глущенка.