Фехтування (шпага). Дебрецен (Угорщина). Чемпіонат світу серед ветеранів. Блискуче виступили посланці України. Чемпіонську увертюру виконав Василь Шуберт, котрий став першим у турнірі 70-річних і старше (30 учасників). У фіналі він легко розібрався із суперником з Німеччини — 10:1.
Потім наш Володимир Соколов завоював золоту медаль у віковій категорії 50 років і старше. Він відстояв титул, котрий завоював на торішньому світовому чемпіонаті. У вирішальному поєдинку Соколов переконливо здолав австрійського спортсмена Луку Картільєрра — 10:5.
Наші співвітчизники показали високий клас і довели, що найсильніші у світі, здобувши «золото» і в командному турнірі. Збірна України перемогла збірні Угорщини (26:25), Франції (30:26), Німеччини (26:21) та Великої Британії (22:21).