Футбол. Клубний чемпіонат світу. Матч за третє місце. «Аль-Садд» (Катар) — «Касіва Рейсол» (Японія). 0:0 (пенальті — 5:3).
Фінал. «Барселона» (Іспанія) — «Сантос» (Бразилія). 4:0. Голи: Мессі, 17, 82, Гаві, 24, Фабрегас, 45.
«Барселона»: Вальдес, Дані Алвес, Піке (Маскерано, 56), Пуйоль (Фонтас, 84), Абідаль, Іньєста, Фабрегас, Алькантара (Педро, 78), Гаві, Бускетс, Мессі. Тренер — Госеп Гвардіола.
«Сантос»: Кабрал Барбоза, Дурвал, Даніло (Елано, 30), Лео, Бруно Родріго, Пашеко де Ліма, Арука, Гансо (Ібсон, 82), Абоніці де Соуза, Неймар, Боржес (Алан Кардек, 79). Тренер — Мурісі Ромальо.
Рефері — Равшан Ірматов (Узбекистан).
Йокогама (Японія). Стадіон «Ніссан».
Те, що всі давно знали, підтвердилося офіційно. «Барселона» стала кращим футбольним клубом у світі! Каталонці просто «розмазали» бразильський «Сантос». Утім, йокогамський поєдинок нічим не відрізнявся від тих, які «Барса» проводить у своєму внутрішньому чемпіонаті. Бразильський клуб на тлі іспанського гранда мав вигляд блідого середнячка Прімери. Розхвалені в ЗМІ Неймар і Гансо були зовсім непомітними. Можливо, вони й талановиті та чогось варті, але їм до рівня «Барси» ще ой як далеко.
Усе було вирішено ще в середині першого тайму. Спочатку відзначився Ліонель Мессі, ефектно перекинувши м’яча через воротаря. А трохи пізніше забив Гаві. Подальший хід поєдинку перетворився на формальність.
Іспанський клуб бавився з суперником, мов ситий кіт із мишею. У бразильців геть нічого не виходило. Наприкінці першої половини Фабрегас забив гол «у роздягальню», довівши справу до некоректного рахунку. Щоправда, у другому таймі «Сантос» мав кілька шансів забити гол престижу, але його намагання були марними.
По завершенню цього спектаклю у виконанні каталонської «трупи» президент ФІФА Зепп Блаттер в оточенні купи поважних персон (серед яких був і президент УЄФА Мішель Платіні) вручив капітану «Барселони» Карлесу Пуйолю Кубок клубних чемпіонів світу. А Ліонеля Мессі відзначено ще й призом найкращому гравцеві турніру.

На знімках: тріумф «Барселони»; Ліонель Мессі (з м’ячем), як завжди, найкращий.