Передостанні кроки
Футбол. Ліга Європи. Груповий раунд. 5-й тур. 30 листопада.
Група В. «Стандард» (Бельгія, Льєж) — «Ганновер» (Німеччина). 2:0.
«Ворскла» (Україна, Полтава) — «Копенгаген» (Данія). 1:1. Голи: Н’Дойє, 31 (автогол), 37.
«Ворскла»: Величко (к), Даллку, Пєсков, Курілов, Селін, Краснопьоров, Маркоскі (Оберемко, 69), Кривошеєнко (Єсін, 90+2), Ребенок, Безус (Чеснаков, 81), Янузі. Тренер — Микола Павлов.
«Копенгаген»: Віланд (к), Оттесен, Клаудемір, Гріннхейм, Сантін (Норстранн, 74), Діуф (Бенгтссон, 46), Н’Дойє, Томсен, Сігурдссон, Овієдо (Вінгор, 46), Боланьос. Тренер — Роланд Нільссон.
Рефері — Аляксей Кульбаков (Білорусь).
Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського.
До перемоги команда Миколи Павлова була ближче, ніж підопічні Роланда Нільссона. Хоча щодо гри та самовіддачі претензій до «Ворскли» бути не може. Полтавці провели, можливо, найкращий матч у груповому турнірі.
Першими за справу взялися господарі. На
31-й хвилині Кривошеєнко виконав кутовий, а Н’Дойє коліном зрізав м’яч у свої ворота. Через шість хвилин сенегалець реабілітувався, скориставшись помилкою захисників господарів, рахунок зрівняв.
Друга половина гри стала справжньою окрасою вечора, але глядачі голів так і не побачили. Отже, «Ворскла» так і не змогла порадувати своїх уболівальників перемогою в останньому домашньому матчі Ліги Європи.
Група G. «Мальме» (Швеція) — АЗ (Нідерланди, Алкмар). 0:0.
«Металіст» (Україна, Харків) — «Аустрія» (Австрія, Відень). 4:1. Голи: Девич, 16, Мадер, 19, Едмар, 40, Гуйє, 60, Соса, 90.
«Металіст»: Дишленкович, Вільягра, Торсіглєрі, Гуйє, Фініньо, Едмар (Шелаєв, 88), Шав’єр (к), Соса (Радченко, 90+2), Торрес, Девич (Бланко, 79), Тайсон. Тренер — Мирон Маркевич.
«Аустрія»: Лінднер, Марграйттер, Глінка, Кляйн, Грюнвальд (Ліндль, 66), Юн (Тадич, 80), Юнузович, Мадер, Горгон (Станкович, 56), Зуттнер (к), Баразіте. Тренер — Карл Даксбахер.
Рефері — Павел Крістіан Балай (Румунія).
Харків. Стадіон «Металіст».
«Металіст», розгромивши на своєму полі «Аустрію», за тур до закінчення групового турніру Ліги Європи забезпечив собі перше місце в групі і путівку у плей-офф євротурніру.
Шанси австрійської команди розтанули на 16-й хвилині матчу, коли Девіч, отримавши чудовий пас від Соси, поцілив у дев’ятку. Втім, раділи господарі недовго. Вже через три хвилини рахунок став рівним. Усе ж таки до перерви харків’яни вийшли вперед. Гол забив Едмар, реалізувавши вихід віч-на-віч, після паса Девіча.
Другий тайм розпочався з атак гостей. Але надовго їх не вистачило. Під час чергового підключення на розіграш кутового захисник харків’ян Гуйє ударом головою відправив м’яч точно в кут воріт.
Крапку у матчі поставив Соса, замкнувши відмінну передачу Шав’єра.
Тож останній матч у групі проти голландського АЗ стане для «Металіста» формальністю.